31 Ağustos 2020'da eklenmiş, 531 kişi görüntülemiş
SARIÇAM KAPLUMBAĞA ÇOCUK ATÖLYESİ
Adres : Mehmet Akif Ersoy, 205 Sokak No:16, (Sarıçam Kaymakamlık Civarı)
Telefon : 0322
Faks : 0322
E-Posta : info@saricamkaplumbaga.com

SARIÇAM KAPLUMBAĞA ÇOCUK ATÖLYESİ

GOLD

Sarıçam Kaplumbağa Çocuk Atölyesi 2020 yılında Uygar Okulları bünyesinde “çağdaş ve nitelikli” eğitim hedefiyle, aynı zamanda geçmişten günümüze kadar taşıdığımız millî,dinî,ahlakî ve kültürel miras unsurlarımız çizgisinde insana yatırımın en önemli değer olduğu düşüncesiyle kurulmuştur.Okul öncesi eğitimde marka olma şiarı ile yola çıkan “Kaplumbağa Çocuk Atölyesi” eğitim kurumlarımız, anaokulundan gündüz bakım evi ve kreşe olmak üzere her faaliyet alanında kaliteli eğitim sistemi, uzman kadrosu ve güler yüzlü personeliyle alanında öncü olma hedefindedir. 

VİZYONUMUZ

“Bir anne dünyayı değiştirebilir, dünyayı değiştirecek liderler yetiştiriyoruz” idealiyle çıktığımız yolda; ulusal ve uluslararası değerlerin bilincinde, yaşam boyu öğrenmeyi hedefleyen, özgüveni ve iletişim becerileri güçlü, öğrencilerimize gelişim özellikleri dikkate alınarak hayata erken yaşta hazırlanmalarını kolaylaştırmak ve yaşamsal beceriler kazandırmaktır.

MİSYONUMUZ

Etkili iletişim kurabilen, sürekli kendini yenileyen, gelişen ve değişen yaşam koşullarına ayak uyduran Ülkesine ve insanlığa hizmet için gereken beceri, tutum ve sorumluluklar edinmiş Kendisiyle, ailesiyle, toplumuyla, değerleriyle barışık Kendi toplumsal değerlerinin evrensel değerler içindeki önemini görebilen ve bu değerlerin gelişimi konusunda mücadele edebilen Etik değerler taşıyan ve bu değerlerle hareket eden, Bilgiyi gelişimin, yetkinliğin ve saygınlığın kaynağı olarak gören İyi, ahlaklı, vicdanlı, disiplini hayat felsefesi haline getirmiş, ekip çalışmasına yatkın, üretime yönelik projeler geliştirip uygulayabilen, liderlik vasıfları gelişmiş mezunlar vermeyi varlığımızın sebebi sayıyoruz.

İLKE VE DEĞERLERİMİZ
Eğitimde kaliteye önem veren
Araştıran ve kendini yenileyen
Değişen bilgi ve teknolojiyi kullanmayı yaşam biçimi haline getiren
Sorgulayan
Problem çözme becerisi gelişmiş
Yeteneklerinin farkında olan
Yaşam boyu öğrenmeyi felsefe edinen
İnsan hak ve özgürlüklerine saygılı
İnsana verdiği değerden, duyduğu saygıdan ödün vermeyen
İnsanlar arasında dil, din, ırk, cinsiyet, zümre ayrımı yapmayan
İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi’ne bağlı
Çevreye ve kültürel değerlere saygılı
Yaşadığı ortamı tanıyan ve koruyan
İnsana, dünyaya ve doğal çevreye duyarlılığı gelişmiş
Ekip çalışmalarına inanan
Takım çalışmasının prensiplerini kavrayan ve uygulayan
“Ben” değil “Biz” kavramının gücüne inanan
Gelenek ve kültürel mirasına bağlı, inançlı, vatanını ve milletini seven
Erdem sahibi,Dürüst,İyimser,Özgüveni yüksek,Hoşgörülü,Sorumluluk bilincinde,Olaylara çok yönlü ve tarafsız bakabilen bir kurum olmaktır.

İlgili Terimler :

Sistemde firma tarafından eklenmiş ürün bulunamadı

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 8 + 10 = ?

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Adana’nın Yöresel Yemekleri

Adana’nın Yöresel YemekleriTürkiye’nin gastronomi başkentlerinden biri olan Adana’nın tarihi, kültürü, doğal güzelliklerinin yanı sıra Adana meşhur yemekleri de keşfetmek isteyenlere öneriler… Kültürel ve tarihi geçmişi ile herkeste merak uyandıran Adana, aynı zamanda Türkiye’nin gastronomi başkentlerinden de biri. Tüm bu özelliklerine ek olarak, sosyal medyada adeta çığ gibi büyüyen Adana lezzetleri hayranlığı da...

ADANA BURDA.. Siz Neredesiniz?

ADANA BURDA.. Siz Neredesiniz?Adana’nın Kültür Sanat ve Ticaret Portalı hedefi ile açtığımız Adana Burda Sitemize firmanızı ekleyin firmanızı daha ileri seviyelere taşımanıza vesile olalım..   AdanaBurda.Com’a Gold Üye Olmak Size Ne Kazandırır?  Sitemizin sağlam seo altyapısı sayesinde firmanızın/kurumunuzun arama motorlarında görünürlük oranınız artar. Firmanıza/Kurumunuza dair her türlü ilanlarınızı...