04 Şubat 2020'da eklenmiş, 505 kişi görüntülemiş
FES TURİZM HAC VE UMRE ORGANİZASYONU
Adres : Hacı Osmanlı mah. Büyük Camii sok. No:10/B, 80 Osmaniye
Telefon : 0505 425 91 88
Faks : 0328 812 87 70
E-Posta : festurizm@gmail.com

FES TURİZM HAC VE UMRE ORGANİZASYONU

GOLD

1998’den Bugüne LİDERİZ ! ÇÜNKÜ ;

1998’den beri YURTİÇİ KÜLTÜR TURLAR – HAC & UMRE  tur paketi satışları bazında Türkiye’nin en çok satan tur operatörüyüz. Yüksek kaliteli satışlarımız sayesinde, tur esnasında organize edilen ekstra ücretli geziler, rakiplerimize göre daha uygun fiyattır.

 

REHBERLERİMİZ

Tur rehberlerimiz gezilecek bölgenin kültürünü tanıyandilini bilentarihini bilen, yıllardır aynı bölgelere tur düzenleyen acentamız sektörün en iyi rehberleri ile birliktedir.

 

ALDIĞINIZ OTEL KATEGORİSİ DEĞİŞMEZ

Sözleşmede belirtilen otel kategorisi ne ise değişmez. Olabilecek bir değişikliği, ancak daha iyi konum ve/veyazen az bir üst yıldız kategorisi olarak misafirlerimize sunarız.

 

TATSIZ SÜRPRİZLERLE KARŞILAŞMAZSINIZ

Ücrete dahil olan ve olmayan hizmetler açıkca belirtilir ! Zorunlu bahşişler yoktur ve tüm ek servisler ücrete dahildir. Diğer pek çok tur operatörlerinin dayattırdığı vaporetto, Şehir konaklaması gibi ek ücretler ödemezsiniz.

 

FARKLIYIZ ! ÇÜNKÜ ;

FİRMAMIZA AİT, ÖZ VARLIK ;

adet 45+1 MERCEDES-BENZ TRAVEGO – 2 adet 45+1 MERCEDES-BENZ TOURİSMO – adet 26+1 TEMSA PRESTİJ – 2 adet 16+1MERCEDES SPRİNTER – adet 16+1 VOLKSWAGEN CRAFTER

ARAÇLARIMIZ BULUNMAKTADIR.

 

ARAÇLARIMIZIN ÖZELLİKLERİ

Turizm araçlarıdır, 2011 ve üzeri model araçlardır, her koltukta koltuk arkası tv bulunmaktadır, her koltukta 220W priz (bilgisayar,telefon,tablet şarj edebilme özelliği) bulukmaktadır, her koltuk arası normal araçlardan daha geniş hacme sahiptir, her koltuk tv’lerinde flash disk, telefon şarj kablo girişi, harici kolaklık girişi bulunmaktadir.

LİDERİZ ! ÇÜNKÜ ;

1998’den beri YURTİÇİ KÜLTÜR TURLAR – HAC & UMRE  tur paketi satışları bazında Türkiye’nin en çok satan tur operatörüyüz. Yüksek kaliteli satışlarımız sayesinde, tur esnasında organize edilen ekstra ücretli geziler, rakiplerimize göre daha uygun fiyattır.

Sistemde firma tarafından eklenmiş ürün bulunamadı

Adınız Soyadınız

Telefon Numaranız

E-Posta Adresiniz

Mesajınız

Güvenlik Sorusu 3 + 3 = ?

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Adana’nın Yöresel Yemekleri

Adana’nın Yöresel YemekleriTürkiye’nin gastronomi başkentlerinden biri olan Adana’nın tarihi, kültürü, doğal güzelliklerinin yanı sıra Adana meşhur yemekleri de keşfetmek isteyenlere öneriler… Kültürel ve tarihi geçmişi ile herkeste merak uyandıran Adana, aynı zamanda Türkiye’nin gastronomi başkentlerinden de biri. Tüm bu özelliklerine ek olarak, sosyal medyada adeta çığ gibi büyüyen Adana lezzetleri hayranlığı da...

ADANA BURDA.. Siz Neredesiniz?

ADANA BURDA.. Siz Neredesiniz?Adana’nın Kültür Sanat ve Ticaret Portalı hedefi ile açtığımız Adana Burda Sitemize firmanızı ekleyin firmanızı daha ileri seviyelere taşımanıza vesile olalım..   AdanaBurda.Com’a Gold Üye Olmak Size Ne Kazandırır?  Sitemizin sağlam seo altyapısı sayesinde firmanızın/kurumunuzun arama motorlarında görünürlük oranınız artar. Firmanıza/Kurumunuza dair her türlü ilanlarınızı...